Nakręć się na jedzenie z PizzaPortal.pl i Iplex.pl

Jaki jest wasz ulubiony sposób na mile spędzony wieczór? Jednym do szczęścia wystarczy towarzystwo najbliższych przyjaciół. Inni uwielbiają wieczorami zjeść coś naprawdę pysznego. Jeszcze inni najlepiej relaksują się oglądając dobry film. Najlepiej jest jednak to wszystko połączyć. Zaproście znajomych, zamówcie jedzenie na wynos z serwisem PizzaPortal.pl i włączcie swój ulubiony film na Iplex.pl. Idealny wieczór gwarantowany!
Wystarczy wziąć udział w najnowszej akcji PizzaPortal. Od 13 do 16 czerwca na stronie PizzaPortal.pl Blog, będą się odbywały konkursy. Każdego dnia macie możliwość wygrania specjalnych kodów, dzięki którym uzyskacie 24 – godzinny dostęp do wszystkich filmów w serwisie Iplex.pl. To idealna okazja, aby zaplanować miły wieczór dla Was i Waszych najbliższych. Zamówcie swoje ulubione jedzenie z dowozem i zasiądźcie wygodnie na kanapie – PizzaPortal.pl i serwis Iplex.pl zadbają o wszystkie szczegóły!

Ale to nie koniec niespodzianek! Prócz najbliższych konkursów szykują się filmowe czwartki z PizzaPortal.pl i Iplex.pl! Zapraszamy w każdy czwartek na nowe konkursy